Mieszkania i domy pod Poznaniem


Mieszkania / niedziela, 3 grudnia, 2017

Dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań

Domy

Dąbrówka pod Poznaniem to miejsce wyjątkowe ze względu na jednoczesną bliskość miasta i wszystkie korzyści mieszkania poza miastem. Dom w Dąbrówce jest świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu i we własnym ogródku. To z pewnością największy atut – prywatny ogród w cichej okolicy, zaciszu nowego domu. Mieszkanie w Dąbrówce poza miastem przynosi korzyści w postaci spokojnej okolicy, jednak w pobliżu nie brakuje sklepów i punktów usługowych. Jest również dobrze skomunikowana z miastem zarówno transportem miejskim jak i siecią dróg.

Mieszkania

Szukając swojego nowego mieszkania pod Poznaniem – Dąbrówka to rozwiązanie dla Ciebie! Jest miejscem otoczonym przyrodą, naturą w cichej okolicy – spełni Twoje oczekiwania. Ten projekt to komfort posiadania mieszkania i jednocześnie odpoczynek od codziennego zgiełku miasta. Do wyboru są nowe mieszkania o różnej powierzchni, w zależności od potrzeb. Rynek pierwotny mieszkań w Dąbrówce jest szeroki, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie, a rejon z pewnością będzie odpowiedni dla osób lubiących spokojne otoczenie z udogodnieniami miasta. Osiedle Dąbrówka jest bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem.

Wyposażenie

Zadowolenie z nowego domu jest najważniejsze

Dodatkowym atutem wyboru domu w Dąbrówce są liczne udogodnienia. Między innymi ogród z przygotowaną i zasianą trawa, kostka brukowa, garaż lub wiata garażowa a także ogrodzenie działki. Dodatkowo ulice są oświetlone latarniami a drogi utwardzone, co znacznie wpływa na komfort komunikacji. dodatkowym atutem są zadbane okoliczne tereny zielone, poprawiające estetykę.

Każdy nowy dom w Dąbrówce jest zaprojektowany w taki sposób, aby można go było indywidualnie dopasować do swoich potrzeb. Są dostępne domy o różnej powierzchni i ilości pomieszczeń. Dodatkowym atutem jest przygotowanie domu pod ewentualny montaż instalacji kominka.